40 cm
Donkerblauwe bloem - viscose stof
Coupon van 40 cm.
Dit zegt Merel:
Viscose stof met een opgedrukte print, perfect voor blousjes, rokken, jurken, broeken of jumpsuits. Lichter en soepeler dan de meeste andere viscose stoffen in de winkel van Studio Dotter.
De kwaliteit van de stoffen van Atelier Jupe is echt verrassend goed! Dus schrik je een beetje van de prijs? Wees er gerust op dat deze stof echt langer mooi blijft dan stof die een tientje goedkoper is... In dit filmpje vertel ik meer over de kwaliteit de stoffen van Atelier Jupe.
Lees hier de viscose naai-tips.
Knoopjes nodig? Je kunt kiezen voor de Terracotta, Melba, Cedar, Night, Forest, Oker of Koper (zoek op naam op de Knoopjes pagina.)
Dit zegt Atelier Jupe:
Dark navy blue viscose with little colourful flower print. This fabric is perfect for blouses, dresses, skirts or wide trousers.
Atelier Jupe made the Olivia blouse and the Stina pleated skirt in this fabric.
Fabric composition: 100% viscose, FSC and OEKO-TEX certified, made in France
Sewing instructions: always use a microtex needle when sewing viscose!
Praktische informatie:
- 100% viscose
- Wassen op 30°C.
- Niet in de droger.
- Niet te heet strijken.
- Breedte: 140 cm (85g /m2)
- Voorwassen, kan tot 3% krimpen (Lees hier de blog over stoffen voorwassen.)
Hoeveel heb je nodig? Stuur me een berichtje en ik geef je advies!